C1206X222M2GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X222M2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G
Ngā Rauemi: C1206X222M2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X222M2GEC
Tau Wae C1206X222M2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74666 pcs Pepa Raraunga C1206X222M2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X222M1REC7210
C1206X222M1REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R
I roto i te taonga: 668495 pcs
Tikiake: C1206X222M1REC7210.pdf
RFQ
C1206X222M1GECAUTO7210
C1206X222M1GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
I roto i te taonga: 350429 pcs
Tikiake: C1206X222M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222M2GEC7800
C1206X222M2GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G
Tikiake: C1206X222M2GEC7800.pdf
C1206X222M2REC7210
C1206X222M2REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 200V X7R
Tikiake: C1206X222M2REC7210.pdf
C1206X222M1RECAUTO
C1206X222M1RECAUTO
Tikiake: C1206X222M1RECAUTO.pdf
C1206X222M2GECAUTO
C1206X222M2GECAUTO
Tikiake: C1206X222M2GECAUTO.pdf
C1206X222M1HAC7800
C1206X222M1HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V ULTRA ST
Tikiake: C1206X222M1HAC7800.pdf
C1206X222M1HACAUTO
C1206X222M1HACAUTO
Tikiake: C1206X222M1HACAUTO.pdf
C1206X222M2GECAUTO7210
C1206X222M2GECAUTO7210