C1206X222M1REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X222M1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R
Ngā Rauemi: C1206X222M1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X222M1REC
Tau Wae C1206X222M1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118411 pcs Pepa Raraunga C1206X222M1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X222M1GECAUTO7210
C1206X222M1GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
I roto i te taonga: 350429 pcs
Tikiake: C1206X222M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222M2GECAUTO7210
C1206X222M2GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G
I roto i te taonga: 319576 pcs
Tikiake: C1206X222M2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X222M1REC7210
C1206X222M1REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R