C1206C223K5GEC
KEMETKEMET
C1206C223K5GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223K5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C223K5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223K5GEC
Tau Wae C1206C223K5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 291637 pcs Pepa Raraunga C1206C223K5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223K4JACAUTO
C1206C223K4JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 16V U2J 1206
I roto i te taonga: 678383 pcs
Tikiake: C1206C223K4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C223K4REC
C1206C223K4REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 248283 pcs
Tikiake: C1206C223K4REC.pdf
RFQ
C1206C223K5GEC7800
C1206C223K5GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 50V C0G 10%
Tikiake: C1206C223K5GEC7800.pdf
C1206C223K5GEC7210
C1206C223K5GEC7210
Tikiake: C1206C223K5GEC7210.pdf
C1206C223K5GECAUTO7210
C1206C223K5GECAUTO7210
Tikiake: C1206C223K5GECAUTO7210.pdf
C1206C223K5GECAUTO
C1206C223K5GECAUTO