C1206C223K4REC
KEMETKEMET
C1206C223K4REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223K4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C223K4REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223K4REC
Tau Wae C1206C223K4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248283 pcs Pepa Raraunga C1206C223K4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223K3RECAUTO7210
C1206C223K3RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 25V X7R 10%
I roto i te taonga: 1676064 pcs
Tikiake: C1206C223K3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C223K4JAC7800
C1206C223K4JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 16V U2J 1206
I roto i te taonga: 785047 pcs
Tikiake: C1206C223K4JAC7800.pdf
RFQ
C1206C223K4REC7800
C1206C223K4REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
Tikiake: C1206C223K4REC7800.pdf
C1206C223K4RECAUTO7210
C1206C223K4RECAUTO7210
Tikiake: C1206C223K4RECAUTO7210.pdf
C1206C223K4REC7210
C1206C223K4REC7210