C1206C222MAREC
KEMETKEMET
C1206C222MAREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C222MAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R
Ngā Rauemi: C1206C222MAREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C222MAREC
Tau Wae C1206C222MAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265715 pcs Pepa Raraunga C1206C222MAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C222MARECAUTO
C1206C222MARECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1629355 pcs
Tikiake: C1206C222MARECAUTO.pdf
RFQ
C1206C222MFRAC7800
C1206C222MFRAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1206
I roto i te taonga: 184106 pcs
Tikiake: C1206C222MFRAC7800.pdf
RFQ
C1206C222MAGECAUTO
C1206C222MAGECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Tikiake: C1206C222MAGECAUTO.pdf
C1206C222MARECAUTO7210
C1206C222MARECAUTO7210
Tikiake: C1206C222MARECAUTO7210.pdf
C1206C222MAGEC
C1206C222MAGEC
Tikiake: C1206C222MAGEC.pdf
C1206C222MAGEC7210
C1206C222MAGEC7210
Tikiake: C1206C222MAGEC7210.pdf
C1206C222MAREC7800
C1206C222MAREC7800