C1206C222MAGEC
KEMETKEMET
C1206C222MAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C222MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C1206C222MAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C222MAGEC
Tau Wae C1206C222MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258971 pcs Pepa Raraunga C1206C222MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C222MAGECAUTO
C1206C222MAGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
I roto i te taonga: 1200821 pcs
Tikiake: C1206C222MAGECAUTO.pdf
RFQ
C1206C222MAGECAUTO7210
C1206C222MAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1426816 pcs
Tikiake: C1206C222MAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C222M5REC
C1206C222M5REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 20%
Tikiake: C1206C222M5REC.pdf
C1206C222MAGEC7800
C1206C222MAGEC7800