C1206C156Z9VACTU
KEMETKEMET
C1206C156Z9VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C156Z9VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 15UF 6.3V Y5V 1206
Ngā Rauemi: C1206C156Z9VACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C156Z9VACTU
Tau Wae C1206C156Z9VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 15UF 6.3V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga C1206C156Z9VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.067" (1.70mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-3024-2
C1206C156Z9VAC
C1206C156Z9VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose