C1206C155Z4VACTU
KEMETKEMET
C1206C155Z4VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C155Z4VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5UF 16V Y5V 1206
Ngā Rauemi: C1206C155Z4VACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C155Z4VACTU
Tau Wae C1206C155Z4VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 16V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356545 pcs Pepa Raraunga C1206C155Z4VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-1297-2
C1206C155Z4VAC
C1206C155Z4VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Te kaha 1.5µF