C0805X222MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X222MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X222MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X222MMREC
Tau Wae C0805X222MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215085 pcs Pepa Raraunga C0805X222MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X222MMGEC7800
C0805X222MMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 1076021 pcs
Tikiake: C0805X222MMGEC7800.pdf
RFQ
C0805X222MMREC7800
C0805X222MMREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 20%
I roto i te taonga: 1140334 pcs
Tikiake: C0805X222MMREC7800.pdf
RFQ
C0805X222MMGEC
C0805X222MMGEC
Tikiake: C0805X222MMGEC.pdf
C0805X222MMRECAUTO
C0805X222MMRECAUTO
Tikiake: C0805X222MMRECAUTO.pdf
C0805X222MMGECAUTO7210
C0805X222MMGECAUTO7210
Tikiake: C0805X222MMGECAUTO7210.pdf
C0805X222MMGECAUTO
C0805X222MMGECAUTO
Tikiake: C0805X222MMGECAUTO.pdf
C0805X222MMREC7210
C0805X222MMREC7210
Tikiake: C0805X222MMREC7210.pdf
C0805X223F3GEC7210
C0805X223F3GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%
Tikiake: C0805X223F3GEC7210.pdf
C0805X222MMRECAUTO7210
C0805X222MMRECAUTO7210