C0805X222MMGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X222MMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805X222MMGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X222MMGEC
Tau Wae C0805X222MMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223044 pcs Pepa Raraunga C0805X222MMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X222MARECAUTO7210
C0805X222MARECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1006970 pcs
Tikiake: C0805X222MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X222MMGEC7800
C0805X222MMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 1076021 pcs
Tikiake: C0805X222MMGEC7800.pdf
RFQ
C0805X222MAREC7800
C0805X222MAREC7800
Tikiake: C0805X222MAREC7800.pdf
C0805X222MMGECAUTO
C0805X222MMGECAUTO
Tikiake: C0805X222MMGECAUTO.pdf
C0805X222MAREC
C0805X222MAREC
Tikiake: C0805X222MAREC.pdf
C0805X222MMGEC7210
C0805X222MMGEC7210
Tikiake: C0805X222MMGEC7210.pdf
C0805X222MMREC
C0805X222MMREC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 20%
Tikiake: C0805X222MMREC.pdf
C0805X222MMGECAUTO7210
C0805X222MMGECAUTO7210