C0805X102M3REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X102M3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X102M3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X102M3REC
Tau Wae C0805X102M3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205303 pcs Pepa Raraunga C0805X102M3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X102M3GEC
C0805X102M3GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 221369 pcs
Tikiake: C0805X102M3GEC.pdf
RFQ
C0805X102M4HAC7800
C0805X102M4HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 16V ULTRA STABL
I roto i te taonga: 2349301 pcs
Tikiake: C0805X102M4HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102M3REC7800
C0805X102M3REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20%
Tikiake: C0805X102M3REC7800.pdf
C0805X102M3REC7210
C0805X102M3REC7210
Tikiake: C0805X102M3REC7210.pdf
C0805X102M3GECAUTO
C0805X102M3GECAUTO
Tikiake: C0805X102M3GECAUTO.pdf
C0805X102M3RECAUTO
C0805X102M3RECAUTO