C0805X102M3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805X102M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805X102M3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X102M3GEC
Tau Wae C0805X102M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221369 pcs Pepa Raraunga C0805X102M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X102M2RECAUTO
C0805X102M2RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 200V X7R 20%
I roto i te taonga: 949048 pcs
Tikiake: C0805X102M2RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102M3HAC7800
C0805X102M3HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
I roto i te taonga: 2531762 pcs
Tikiake: C0805X102M3HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102M3GEC7210
C0805X102M3GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20%
Tikiake: C0805X102M3GEC7210.pdf
C0805X102M3REC
C0805X102M3REC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20%
Tikiake: C0805X102M3REC.pdf
C0805X102M3GECAUTO
C0805X102M3GECAUTO
Tikiake: C0805X102M3GECAUTO.pdf
C0805X102M2REC7800
C0805X102M2REC7800
Tikiake: C0805X102M2REC7800.pdf
C0805X102M2RECAUTO7210
C0805X102M2RECAUTO7210
Tikiake: C0805X102M2RECAUTO7210.pdf
C0805X102M3GECAUTO7210
C0805X102M3GECAUTO7210
Tikiake: C0805X102M3GECAUTO7210.pdf
Tikiake: C0805X102M2REC7210.pdf
C0805X102M2RAC3123
C0805X102M2RAC3123
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Tikiake: C0805X102M2RAC3123.pdf
C0805X102M3GEC7800
C0805X102M3GEC7800
Tikiake: C0805X102M3GEC7800.pdf
C0805X102M2REC
C0805X102M2REC
Tikiake: C0805X102M2REC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel