C0805C395K9PACTU
KEMETKEMET
C0805C395K9PACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C395K9PACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9UF 6.3V X5R 0805
Ngā Rauemi: C0805C395K9PACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C395K9PACTU
Tau Wae C0805C395K9PACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.9UF 6.3V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372297 pcs Pepa Raraunga C0805C395K9PACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-3132-2
C0805C395K9PAC
C0805C395K9PAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 3.9µF