C0805C395K8PACTU
KEMETKEMET
C0805C395K8PACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C395K8PACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805
Ngā Rauemi: C0805C395K8PACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C395K8PACTU
Tau Wae C0805C395K8PACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329886 pcs Pepa Raraunga C0805C395K8PACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-3131-6
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 3.9µF