C0805C223M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C223M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C223M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C223M5GEC
Tau Wae C0805C223M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 344301 pcs Pepa Raraunga C0805C223M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C223M4REC7210
C0805C223M4REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 1722825 pcs
Tikiake: C0805C223M4REC7210.pdf
RFQ
C0805C223M5GECAUTO
C0805C223M5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20%
I roto i te taonga: 1886509 pcs
Tikiake: C0805C223M5GECAUTO.pdf
RFQ
Tikiake: C0805C223M4REC7800.pdf
C0805C223M5GEC7800
C0805C223M5GEC7800
Tikiake: C0805C223M5GEC7800.pdf
C0805C223M4RECAUTO7210
C0805C223M4RECAUTO7210
Tikiake: C0805C223M4RECAUTO7210.pdf
C0805C223M5GECAUTO7210
C0805C223M5GECAUTO7210