C0805C223M4REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C223M4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 16V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C223M4REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C223M4REC
Tau Wae C0805C223M4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 16V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263412 pcs Pepa Raraunga C0805C223M4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection