C0805C153M1GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C153M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 15NF 100V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C153M1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C153M1GEC
Tau Wae C0805C153M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 15NF 100V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396953 pcs Pepa Raraunga C0805C153M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C153KMRECAUTO7210
C0805C153KMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1444076 pcs
Tikiake: C0805C153KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153KMREC7800
C0805C153KMREC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1630944 pcs
Tikiake: C0805C153KMREC7800.pdf
RFQ
C0805C153M1GEC7210
C0805C153M1GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 20%
Tikiake: C0805C153M1GEC7210.pdf
Tikiake: C0805C153KMREC7210.pdf
C0805C153M1GEC7800
C0805C153M1GEC7800
Tikiake: C0805C153M1GEC7800.pdf
C0805C153KMGECAUTO7210
C0805C153KMGECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 10%
Tikiake: C0805C153KMGECAUTO7210.pdf
C0805C153M1GECAUTO7210
C0805C153M1GECAUTO7210
Tikiake: C0805C153M1GECAUTO7210.pdf
C0805C153M1GECAUTO
C0805C153M1GECAUTO