C0805C153KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C153KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 15NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805C153KMREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C153KMREC
Tau Wae C0805C153KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 15NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227169 pcs Pepa Raraunga C0805C153KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C153KMRECAUTO7210
C0805C153KMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1444076 pcs
Tikiake: C0805C153KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153KMGEC7800
C0805C153KMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 2274708 pcs
Tikiake: C0805C153KMGEC7800.pdf
RFQ
C0805C153KARECAUTO7210
C0805C153KARECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 250V X7R 10%
Tikiake: C0805C153KARECAUTO7210.pdf
C0805C153KMREC7800
C0805C153KMREC7800
Tikiake: C0805C153KMREC7800.pdf
C0805C153M1GEC7210
C0805C153M1GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 20%
Tikiake: C0805C153M1GEC7210.pdf
C0805C153KMREC7210
C0805C153KMREC7210