ALS81H432MF400
KEMETKEMET
ALS81H432MF400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81H432MF400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81H432MF400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81H432MF400
Tau Wae ALS81H432MF400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2412 pcs Pepa Raraunga ALS81H432MF400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.598" Dia (66.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 11.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4300µF Nga tono General Purpose