ALS81H394QW040
KEMETKEMET
ALS81H394QW040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81H394QW040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390000UF 20% 40V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81H394QW040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81H394QW040
Tau Wae ALS81H394QW040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 390000UF 20% 40V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1565 pcs Pepa Raraunga ALS81H394QW040.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 34.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 7 mOhms Teitei - Tae (Max) 6.732" (171.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 390000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390000µF Nga tono General Purpose