ALS81A682QP500
KEMETKEMET
ALS81A682QP500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81A682QP500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81A682QP500.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 881 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81A682QP500
Tau Wae ALS81A682QP500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 881 pcs Pepa Raraunga ALS81A682QP500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 17.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 27 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose