ALS81A623DE025
KEMETKEMET
ALS81A623DE025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81A623DE025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 62000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81A623DE025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81A623DE025
Tau Wae ALS81A623DE025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 62000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10768 pcs Pepa Raraunga ALS81A623DE025.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 23 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 62000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 62000µF Nga tono General Purpose