ALS80A113QT500
KEMETKEMET
ALS80A113QT500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80A113QT500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80A113QT500.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 669 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80A113QT500
Tau Wae ALS80A113QT500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 669 pcs Pepa Raraunga ALS80A113QT500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 22.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 18 mOhms Teitei - Tae (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 23 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 11000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 11000µF Nga tono General Purpose