ALS80A113NJ250
KEMETKEMET
ALS80A113NJ250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80A113NJ250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80A113NJ250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80A113NJ250
Tau Wae ALS80A113NJ250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2205 pcs Pepa Raraunga ALS80A113NJ250.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 15.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 26 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 11000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 11000µF Nga tono General Purpose