ALS70H432DB100
KEMETKEMET
ALS70H432DB100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H432DB100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4300UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H432DB100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H432DB100
Tau Wae ALS70H432DB100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 4300UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11234 pcs Pepa Raraunga ALS70H432DB100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 7.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 63 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.520" (64.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 77 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 77 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4300µF Nga tono General Purpose