ALS70H391DB550
KEMETKEMET
ALS70H391DB550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H391DB550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 550V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H391DB550.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H391DB550
Tau Wae ALS70H391DB550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 550V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8928 pcs Pepa Raraunga ALS70H391DB550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 2.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 988 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.520" (64.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.135 Ohm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 1.135 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose