ALS70A683QM100
KEMETKEMET
ALS70A683QM100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A683QM100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A683QM100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A683QM100
Tau Wae ALS70A683QM100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1889 pcs Pepa Raraunga ALS70A683QM100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 33.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 36A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 10 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose