ALS70A682QP550
KEMETKEMET
ALS70A682QP550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A682QP550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A682QP550.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A682QP550
Tau Wae ALS70A682QP550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1039 pcs Pepa Raraunga ALS70A682QP550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 19.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 60 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 69 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose