ALS70A562LM350
KEMETKEMET
ALS70A562LM350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A562LM350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A562LM350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A562LM350
Tau Wae ALS70A562LM350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2557 pcs Pepa Raraunga ALS70A562LM350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 14.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose