ALS70A513KF063
KEMETKEMET
ALS70A513KF063 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A513KF063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 51000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A513KF063.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A513KF063
Tau Wae ALS70A513KF063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 51000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5459 pcs Pepa Raraunga ALS70A513KF063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 19.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14328
A390LM513M063A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 13 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 51000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 18000 Hrs @ 85°C Te kaha 51000µF