ALF40G563EG025
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G563EG025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 56000UF 20% 25V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G563EG025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G563EG025
Tau Wae ALF40G563EG025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 56000UF 20% 25V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9740 pcs Pepa Raraunga ALF40G563EG025.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 7.51A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.61A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 35 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 38 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 56000µF