ALF40G561EL450
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G561EL450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 560UF 20% 450V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G561EL450.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G561EL450
Tau Wae ALF40G561EL450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 560UF 20% 450V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10736 pcs Pepa Raraunga ALF40G561EL450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 4.32A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.57A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 122 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.228" (82.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 175 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 175 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF