ALF40G152KP450
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G152KP450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 1500UF 20% 450V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G152KP450.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G152KP450
Tau Wae ALF40G152KP450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 1500UF 20% 450V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga ALF40G152KP450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 6.44A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.85A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 59 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 86 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 86 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF