ALF40G123EF063
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G123EF063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 12000UF 20% 63V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G123EF063.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G123EF063
Tau Wae ALF40G123EF063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 12000UF 20% 63V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10093 pcs Pepa Raraunga ALF40G123EF063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 6.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.64A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 44 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 12000µF