ALF20G471EE400
KEMETKEMET
ALF20G471EE400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G471EE400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G471EE400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G471EE400
Tau Wae ALF20G471EE400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11669 pcs Pepa Raraunga ALF20G471EE400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.49A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 168 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 258 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 258 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF