ALF20G392ED100
KEMETKEMET
ALF20G392ED100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G392ED100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 3900UF 20% 100V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G392ED100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G392ED100
Tau Wae ALF20G392ED100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 3900UF 20% 100V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11147 pcs Pepa Raraunga ALF20G392ED100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 4.88A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.08A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 74 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 85 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 85 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 3900µF