ALA8DC511DE450
Hua Hua
Tau Wae: ALA8DC511DE450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 510UF 450V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA8DC511DE450
Tau Wae ALA8DC511DE450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 510UF 450V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12147 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 1.54A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.69A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 759.6 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 273 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 510µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 273 mOhm @ 100Hz
Te kaha 510µF Nga tono Automotive