ALA8DC361DC450
Hua Hua
Tau Wae: ALA8DC361DC450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 360UF 450V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA8DC361DC450
Tau Wae ALA8DC361DC450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 360UF 450V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15784 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.26A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.01A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 207.2 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 386 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 360µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 386 mOhm @ 100Hz
Te kaha 360µF Nga tono Automotive