A765MU567M1CLAE018
KEMETKEMET
A765MU567M1CLAE018 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A765MU567M1CLAE018
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: A765MU567M1CLAE018.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A765MU567M1CLAE018
Tau Wae A765MU567M1CLAE018 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136731 pcs Pepa Raraunga A765MU567M1CLAE018.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa A765
Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.508" (12.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A765MU278M0ELAE012
A765MU278M0ELAE012
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V SMD
I roto i te taonga: 140140 pcs
Tikiake: A765MU278M0ELAE012.pdf
RFQ
A766
A766
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: AC CHARGER
I roto i te taonga: 3543 pcs
Tikiake:
RFQ
A765MU277M1ELAE050
A765MU277M1ELAE050
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD