A765MU477M1CLAE016
KEMETKEMET
A765MU477M1CLAE016 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A765MU477M1CLAE016
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: A765MU477M1CLAE016.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A765MU477M1CLAE016
Tau Wae A765MU477M1CLAE016 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146600 pcs Pepa Raraunga A765MU477M1CLAE016.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa A765
Ripple Current @ Low Frequency 236mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.72A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.508" (12.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A765MU687M1ALAE013
A765MU687M1ALAE013
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD