A759MS226M2AAAE045
KEMETKEMET
A759MS226M2AAAE045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A759MS226M2AAAE045
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H
Ngā Rauemi: A759MS226M2AAAE045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A759MS226M2AAAE045
Tau Wae A759MS226M2AAAE045 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76022 pcs Pepa Raraunga A759MS226M2AAAE045.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa A759
Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-16572
A759MS226M2AAAE045-ND
EA759MS226M2AAA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose