A700D686M008ATE015
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A700D686M008ATE015
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU POLY SMD 7343 68UF 20% 6V 15
Ngā Rauemi: A700D686M008ATE015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A700D686M008ATE015
Tau Wae A700D686M008ATE015 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU POLY SMD 7343 68UF 20% 6V 15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81418 pcs Pepa Raraunga A700D686M008ATE015.pdf
Putanga - Kua tohua 8V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.1A @ 100kHz Ratonga -
Packaging - Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose