A700D337M002ATE007
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A700D337M002ATE007
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 7
Ngā Rauemi: A700D337M002ATE007.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A700D337M002ATE007
Tau Wae A700D337M002ATE007 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 7 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60972 pcs Pepa Raraunga A700D337M002ATE007.pdf
Putanga - Kua tohua 2V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 100kHz Ratonga -
Packaging - Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose