A700D157M006ATE010
KEMETKEMET
A700D157M006ATE010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A700D157M006ATE010
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: A700D157M006ATE010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A700D157M006ATE010
Tau Wae A700D157M006ATE010 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78778 pcs Pepa Raraunga A700D157M006ATE010.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5496-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm Te kaha 150µF