A700D127M006AT
KEMETKEMET
A700D127M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A700D127M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: A700D127M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A700D127M006AT
Tau Wae A700D127M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95964 pcs Pepa Raraunga A700D127M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A700D107M006ATE015
A700D107M006ATE015
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
I roto i te taonga: 51293 pcs
Tikiake: A700D107M006ATE015.pdf
RFQ
A700D127M006ATE012
A700D127M006ATE012
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: ALU POLY SMD 7343 120UF 20% 6.3V