10HV33N303JC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10HV33N303JC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.03UF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 10HV33N303JC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 643 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10HV33N303JC
Tau Wae 10HV33N303JC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.03UF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 643 pcs Pepa Raraunga 10HV33N303JC.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.850" L x 0.270" W (21.59mm x 6.89mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.700" (17.78mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 0.03µF Nga tono Downhole