10HV25B224MN
KEMETKEMET
10HV25B224MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10HV25B224MN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 10HV25B224MN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 994 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10HV25B224MN
Tau Wae 10HV25B224MN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 994 pcs Pepa Raraunga 10HV25B224MN.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.575" (14.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.600" (15.24mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono Downhole