10HV23B823KCM
KEMETKEMET
10HV23B823KCM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10HV23B823KCM
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 1KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 10HV23B823KCM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
11 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10HV23B823KCM
Tau Wae 10HV23B823KCM Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 1KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1336 pcs Pepa Raraunga 10HV23B823KCM.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.375" (9.52mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono Downhole