05HV23B474KC
KEMETKEMET
05HV23B474KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05HV23B474KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 05HV23B474KC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 982 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05HV23B474KC
Tau Wae 05HV23B474KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 982 pcs Pepa Raraunga 05HV23B474KC.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.375" (9.52mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono Downhole