05HV23B334KC
KEMETKEMET
05HV23B334KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05HV23B334KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 1.05HV23B334KC.pdf2.05HV23B334KC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05HV23B334KC
Tau Wae 05HV23B334KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1339 pcs Pepa Raraunga 1.05HV23B334KC.pdf2.05HV23B334KC.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-8886
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.375" (9.52mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.33µF